A WEEKEND OF ADVENTURE AWAITS

5-6-7 July 2019

Beek en Donk

thank you

EXPLORE OUR 2019 LINE-UP

discover the news

๐—ช๐—ถ๐—ฆ๐—› ๐—ข๐˜‚๐˜๐—ฑ๐—ผ๐—ผ๐—ฟ | ๐—ง๐—ถ๐—บ๐—ฒ๐˜๐—ฎ๐—ฏ๐—น๐—ฒ
๐˜ž๐˜๐˜• ๐˜ž๐˜๐˜• ๐˜ž๐˜๐˜• ๐˜ž๐˜๐˜• ๐˜ž๐˜๐˜•
Boem! ๐Ÿ’ฅ De WiSH Outdoor timetable 2019 op je beeldscherm! ๐Ÿ˜ Begin maar vast met plannen. Waar staan jij en je vrienden vooraan?
Tag je ultimate party squad en win 4x VIP-weekendtickets inclusief Camp WOW!

Stel nu ook jouw eigen timetable samen via onze site of in onze WiSH Outdoor-app bij Appic: https://bit.ly/2N8jlkl

๐˜ฑ๐˜ด. ๐˜ž๐˜ช๐˜š๐˜ ๐˜–๐˜ถ๐˜ต๐˜ฅ๐˜ฐ๐˜ฐ๐˜ณ ๐˜ช๐˜ด ๐˜ท๐˜ฐ๐˜ฐ๐˜ณ 93% ๐˜ถ๐˜ช๐˜ต๐˜ท๐˜ฆ๐˜ณ๐˜ฌ๐˜ฐ๐˜ค๐˜ฉ๐˜ต. ๐˜ก๐˜ฐ๐˜ณ๐˜จ ๐˜ฅ๐˜ข๐˜ต ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ฆ๐˜ณ๐˜ฃ๐˜ช๐˜ซ ๐˜ฃ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ต!

๐ŸŽŠ ๐—ญ๐—ฎ๐˜๐—ฒ๐—ฟ๐—ฑ๐—ฎ๐—ด ๐Ÿฒ ๐—ท๐˜‚๐—น๐—ถ๐ŸŽŠ
๐˜›๐˜ฉ๐˜ฆ ๐˜Ž๐˜ณ๐˜ข๐˜ฏ๐˜ฅ ๐˜›๐˜ฉ๐˜ฆ๐˜ข๐˜ต๐˜ฆ๐˜ณ
14:15 - 15:00 SEVN ALIAS
16:00 - 17:00 THE ICONIC BIZZEY SHOW
18:00 - 19:00 DE JEUGD VAN TEGENWOORDIG
20:00 - 21:00 KRAANTJE PAPPIE
21:10 - 22:10 LUCAS & STEVE
22:20 - 23:20 FEESTDJRUUD
23:35 - 00:35 25 YEARS CHARLY LOWNOISE & MENTAL THEO
Changeover set: HITMAESTROโ€™S RADIOSHOW

๐˜‹๐˜ฆ๐˜ฅ๐˜ช๐˜ค๐˜ข๐˜ต๐˜ฆ๐˜ฅ
13:00 - 14:15 SCABTIK
14:15 - 15:45 PRIMESHOCK
15:45 - 17:15 ANDY SVGE VS. GALACTIXX
17:15 - 18:00 AUDIOTRICZ NEXT CHAPTER LIVE
18:00 - 19:00 DA TWEEKAZ
19:00 - 20:30 PHUTURE NOIZE
20:30 - 21:45 D-STURB
21:45 - 22:15 D-BLOCK & S-TE-FAN GHOST STORIES LIVE
22:15 - 23:00 SUB ZERO PROJECT THE CONTAGION
23:00 - 00:15 FREQUENCERZ
00:15 - 00:45 WARFACE HEAVY ARTILLERY
00:45 - 01:00 CLOSING SHOW
MC DV8

๐˜ˆ๐˜ค๐˜ฆ ๐˜ฐ๐˜ง ๐˜š๐˜ฑ๐˜ข๐˜ฅ๐˜ฆ๐˜ด ๐˜™๐˜ˆ๐˜ž
13:00 - 14:30 UNCAGED
14:30 - 15:30 PREFIX & DENSITY
15:30 - 18:30 THE MAGIC SHOW HOSTING
18:30 - 19:30 B-FRONT
19:30 - 20:30 DIGITAL PUNK
20:30 - 21:00 HARD DRIVER LIVE
21:00 - 22:00 JASON PAYNE
22:00 - 23:00 CRYPSIS
23:00 - 23:30 KILLSHOT LIVE
23:30 - 00:30 DEADLY GUNS
13:00 - 00:30 MC RENEGADE

๐˜Œ๐˜ค๐˜ญ๐˜ฆ๐˜ค๐˜ต๐˜ณ๐˜ช๐˜ค๐˜ช๐˜ต๐˜บ
13:00 - 14:30 SJANNIES
14:30 - 15:30 EAUXMAR
15:30 - 16:30 DAISY
16:30 - 17:30 NAFTHALY RAMONA
17:30 - 18:30 TROBI
18:30 - 19:30 LA FUENTE
19:30 - 20:30 KRIS KROSS AMSTERDAM
20:30 - 21:00 SJAAK
21:00 - 22:00 YUNG FELIX
22:00 - 23:00 FREDDY MOREIRA
23:00 - 00:00 THE PARTYSQUAD

๐˜“๐˜ฆ๐˜ท๐˜ฆ๐˜ฏ ๐˜ช๐˜ฏ ๐˜ฅ๐˜ฆ ๐˜ฃ๐˜ณ๐˜ฐ๐˜ถ๐˜ธ๐˜ฆ๐˜ณ๐˜ช๐˜ซ
14:00 - 15:30 LUCKY NINE
16:30 - 17:15 HANS KAZAN SURPRISE ACT
17:30 - 18:00 BROADWAY BRASS
18:30 - 20:00 DE GROTE KARAOKE SHOW
20:30 - 21:30 ABBA FEVER
22:00 - 23:00 KEES VAN HONDT

๐˜˜๐˜ฎ๐˜ถ๐˜ด๐˜ช๐˜ค ๐˜‹๐˜ฆ ๐˜๐˜ฐ๐˜ถ๐˜ต๐˜ฆ ๐˜š๐˜ต๐˜ข๐˜จ๐˜ฆ
14:30 - 16:00 DJ JANTJE
16:00 - 17:20 MENNO BARREVELD (QMUSIC)
17:20 - 18:00 ZANGER KAFKE MET BRABOLOCO
18:00 - 18:30 DOMIEN VERSCHUUREN (QMUSIC)
18:30 - 19:30 SMรˆRRIG DISKJOCHIES
19:30 - 20:00 CH!PZ
20:00 - 21:00 DOMIEN VERSCHUUREN (QMUSIC)
21:30 - 22:00 TOY-BOX
22:00 - 23:00 DOMIEN VERSCHUUREN (QMUSIC)
23:00 - 00:00 DANSADO & DE FEESTNEGER

๐˜๐˜ฆ๐˜ณ๐˜ฌ๐˜ฏ๐˜ช๐˜ฑ๐˜ต
13:00 - 15:00 SAIREN
15:00 - 17:00 KARIM SOLIMAN
17:00 - 19:00 AMBER
19:00 - 21:00 TAHKO
21:00 - 23:00 MARCO BAILEY
23:00 - 01:00 JUAN SANCHEZ

๐˜‰๐˜ช๐˜ฌ๐˜ช90: ๐˜ฑ๐˜ณ๐˜ฆ๐˜ด๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ต๐˜ด ๐˜‰๐˜ข๐˜ฌ๐˜ฆ & ๐˜‹๐˜ถ๐˜ฏ๐˜ฌ
13:00 - 15:00 BOOLIN'
15:00 - 16:00 DUX
16:00 - 17:00 LINQ
17:00 - 18:00 PLUK V/D PARTYFLAT
18:00 - 19:00 RUGGED
19:00 - 20:00 LADY BOLT
20:00 - 21:00 RAMURO DIAZ
21:00 - 22:00 BROCCO
22:00 - 23:00 BONXO
23:00 - 00:00 NOISE CARTEL

๐˜๐˜ช๐˜ญ๐˜ญ๐˜ข ๐˜ˆ๐˜ฏ๐˜ข๐˜ฏ๐˜ข๐˜ด
13.00 - 22:30 FRIENDS OF VILLA ANANAS

๐˜ž๐˜ฐ๐˜ฆ๐˜ต๐˜ด๐˜ต๐˜ฐ๐˜ฌ
13:00 - 14:30 LENA
14:30 - 16:00 MARVIN LATE
16:00 - 17:30 MR SMITH
17:30 - 19:30 AFENDS
19:30 - 21:00 LOCKAR
21:00 - 22:30 MONSIEUR POMPE
22:30 - 0:00 SAIREN
MC ROBBIE S

๐˜Š๐˜ข๐˜ง๐˜ฆฬ ๐˜‹๐˜ฆ ๐˜•๐˜ข๐˜ต๐˜ต๐˜ฆ ๐˜›๐˜ธ๐˜ข๐˜ต
13:00 - 14:30 Sjimpie Plessure
14:30 - 15:00 Feestduo Tsjonge-jonge
15:00 - 15:30 Sjimpie Plessure
15:30 - 16:00 Der Kleino
16:00 - 16:45 uit je plaat met DJ Aad
16:45 - 17:15 Ivo van Rossum
17:15 - 18:00 uit je plaat met DJ Aad
18:00 - 18:30 Zanger Maus
18:30 - 19:00 Die Verrรผckte Halbe Stunde
19:00 - 19:30 Joey Martens
19:30 - 20:30 Immer Hansi: Tapf naar Tapf
20:30 - 21:00 Zanger Bas
21:00 - 21:15 Signeersessie met Zanger Bas
21:15 - 22:00 Het muzikale prijzencircus
22:00 - 23:00 TinderVinder
23:00 - 00:00 Knallen met z'n Alle

RGB Silent Disco

๐ŸŽŠ ๐—ญ๐—ผ๐—ป๐—ฑ๐—ฎ๐—ด ๐Ÿณ ๐—ท๐˜‚๐—น๐—ถ ๐ŸŽŠ
๐˜›๐˜ฉ๐˜ฆ ๐˜Ž๐˜ณ๐˜ข๐˜ฏ๐˜ฅ ๐˜›๐˜ฉ๐˜ฆ๐˜ข๐˜ต๐˜ฆ๐˜ณ
13:45 - 14:30 DAVINA MICHELLE
15:25 - 16:15 MAAN
17:00 - 18:00 GUUS MEEUWIS
19:00 - 20:00 BLร˜F
21:00 - 22:00 THE DIRTY DADDIES
Changeover sets: HITMAESTROโ€™S RADIOSHOW

๐˜‹๐˜ฆ๐˜ฅ๐˜ช๐˜ค๐˜ข๐˜ต๐˜ฆ๐˜ฅ (๐˜ฃ๐˜บ ๐˜Œ๐˜ค๐˜ญ๐˜ฆ๐˜ค๐˜ต๐˜ณ๐˜ช๐˜ค๐˜ช๐˜ต๐˜บ)
13:00 - 13:45 FIJNPROEVERS
13:45 - 14:30 DE LIEVELINGS DJ'S VAN JE ZUSJE
14:30 - 15:30 STUK
15:30 - 16:30 JOHNNY 500
16:30 - 17:30 PURI
17:30 - 18:00 FRENNA
18:00 - 19:00 PUINHOOP KOLLEKTIV THE FINAL WEEKEND TOUR
19:00 - 20:00 TONY JUNIOR
20:00 - 21:00 LNY TNZ
21:00 - 22:30 MENTAL THEO VS. FREQUENCERZ
22:30 - 23:45 WISH ALLSTARS
23:45 - 00:00 CLOSING SHOW

๐˜ˆ๐˜ค๐˜ฆ ๐˜ฐ๐˜ง ๐˜š๐˜ฑ๐˜ข๐˜ฅ๐˜ฆ๐˜ด
13:00 - 14:15 KAVALLAR
14:15 - 15:30 JAY REEVE
15:30 - 17:00 SOUND RUSH
17:00 - 18:30 BRENNAN HEART
18:30 - 20:00 RAN-D
20:00 - 21:00 WARFACE
MC DV8

๐˜“๐˜ฆ๐˜ท๐˜ฆ๐˜ฏ ๐˜ช๐˜ฏ ๐˜ฅ๐˜ฆ ๐˜‰๐˜ณ๐˜ฐ๐˜ถ๐˜ธ๐˜ฆ๐˜ณ๐˜ช๐˜ซ
14:00 - 15:30 ONE SHOT
16:30 - 17:00 BROADWAY BRASS
18:00 - 19:00 THE HILLBILLY MOONSHINERS PLAY MUMFORD AND SONS
20:00 - 21:00 DAREDEVILS
22:00 - 23:00 MARTIJN FISCHER ZINGT HITS VAN HAZES

๐˜˜๐˜ฎ๐˜ถ๐˜ด๐˜ช๐˜ค ๐˜ฅ๐˜ฆ ๐˜๐˜ฐ๐˜ถ๐˜ต๐˜ฆ ๐˜š๐˜ต๐˜ข๐˜จ๐˜ฆ
14:30 - 16:00 MENNO BARREVELD (QMUSIC)
16:00 - 16:30 DEF RHYMZ
16:30 - 18:00 RAVE VAN FORTUIN
18:00 - 18:30 YES-R
18:30 - 19:30 MARTIJN KOLKMAN (QMUSIC)
19:30 - 20:00 CASCADA
20:00 - 21:00 MARTIJN KOLKMAN (QMUSIC)
21:00 - 22:00 SPECIAL D

๐˜‰๐˜ฐ๐˜ฏ๐˜ต๐˜จ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ฐ๐˜ต๐˜ฆ๐˜ฏ
13:00 - 15:00 Bontgenoten Soundsystem
15:00 - 16:00 FerdiDec
16:00 - 17:00 Vieze Versa
17:00 - 18:00 Genta
18:00 - 19:00 Golddiggers
19:00 - 20:00 Raywell
20:00 - 21:00 Bontgenoten Soundsystem
21:00 - 22:00 Studiobox Soundsystem (duo)

๐˜‰๐˜ช๐˜ฌ๐˜ช90 ๐˜ฑ๐˜ณ๐˜ฆ๐˜ด๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ต๐˜ด: ๐˜‰๐˜ข๐˜ฌ๐˜ฆ & ๐˜‹๐˜ถ๐˜ฏ๐˜ฌ
13:00 - 16:00 ISAAC
16:00 - 17:00 GENADELOOS
17:00 - 18:00 DUX
18:00 - 19:00 CHE CROZZ
19:00 - 20:00 10WEEKS
20:00 - 21:00 BRAEFF
21:00 - 22:00 FAKE TITS

๐˜๐˜ช๐˜ญ๐˜ญ๐˜ข ๐˜ˆ๐˜ฏ๐˜ข๐˜ฏ๐˜ข๐˜ด
13.00 - 22.30 FRIENDS OF VILLA ANANAS

๐˜ž๐˜ฐ๐˜ฆ๐˜ต๐˜ด๐˜ต๐˜ฐ๐˜ฌ
13:00 - 14:30 VIN
14:30 - 16:00 KEVIN KHAN
16:00 - 17:30 DYPLEX
17:30 - 19:00 J-SPOCK
19:00 - 20:30 ENTOURAGE
20:30 - 22:00 HERMANOS
MC ROBBIE S

๐˜Š๐˜ข๐˜ง๐˜ฆฬ ๐˜‹๐˜ฆ ๐˜•๐˜ข๐˜ต๐˜ต๐˜ฆ ๐˜›๐˜ธ๐˜ข๐˜ต
13:00 - 14:15 Warm Welkom
14:15 - 15:00 DE PUBKWISH
15:00 - 15:45 De Medlies
15:45 - 17:00 Het WK Schudden met die Billen
17:00 - 17:30 Bart de Rooij
17:30 - 18:45 Black & Deckers: Het Bouwvakkersfeest
18:45 - 19:15 Zanger Bas
19:15 - 20:00 De foute vinylshow
20:00 - 20:30 De Brabantse Bekstreet Boys
20:30 - 21:30 Dรถner Diablo & Martin Gyrus ft. Kraantje Kebappie

RGB Silent Disco

๐ŸŽŠ ๐—ฉ๐—ฟ๐—ถ๐—ท๐—ฑ๐—ฎ๐—ด ๐Ÿฑ ๐—ท๐˜‚๐—น๐—ถ ๐ŸŽŠ
๐˜ˆ๐˜ค๐˜ฆ ๐˜ฐ๐˜ง ๐˜š๐˜ฑ๐˜ข๐˜ฅ๐˜ฆ๐˜ด โ€“ ๐˜”๐˜ถ๐˜ด๐˜ช๐˜ค ๐˜”๐˜ข๐˜ฅ๐˜ฆ ๐˜ˆ๐˜ฅ๐˜ฅ๐˜ช๐˜ค๐˜ต๐˜ป (๐˜ฃ๐˜บ ๐˜‹-๐˜‰๐˜ญ๐˜ฐ๐˜ค๐˜ฌ & ๐˜š-๐˜›๐˜Œ-๐˜๐˜ˆ๐˜•)
19:00 - 20:00 JONES
20:00 - 21:00 JOSH & WESZ
21:00 - 21:30 THE PITCHER THIS IS MY SOUND LIVE
21:30 - 22:30 ZATOX
22:30 - 00:00 D-BLOCK & S-TE-FAN
00:00 - 01:00 D-STURB VS. HIGH VOLTAGE
MC DV8

๐˜˜๐˜ฎ๐˜ถ๐˜ด๐˜ช๐˜ค ๐˜ฅ๐˜ฆ ๐˜๐˜ฐ๐˜ถ๐˜ต๐˜ฆ ๐˜š๐˜ต๐˜ข๐˜จ๐˜ฆ
19:00 - 20:00 THE UNDERDOGS
20:00 - 21:00 WIM VAN HELDEN (QMUSIC)
21:00 - 21:30 K-LIBER
21:30 - 22:30 WIM VAN HELDEN (QMUSIC)
22:30 - 23:00 BRAINPOWER
23:00 - 00:30 IT ALL STARTED IN THE NINETIES
00:30 - 01:00 PARTY ANIMALS

๐˜•๐˜ฆ๐˜ญโ€™๐˜ด ๐˜š๐˜ค๐˜ฉ๐˜ถ๐˜ถ๐˜ณ๐˜ค๐˜ข๐˜ง๐˜ฆฬ
19:00 - 20:00 Bootygo
20:00 - 21:00 Sherry
21:00 - 22:00 SENSUE
22:00 - 23:00 Genta
23:00 - 0:00 Aap uit de Mouw
00:00- 01:00 Naffz
MC MC LOVA LOVA

๐˜‰๐˜ช๐˜ฌ๐˜ช90: ๐˜ฑ๐˜ณ๐˜ฆ๐˜ด๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ต๐˜ด ๐˜‰๐˜ข๐˜ฌ๐˜ฆ & ๐˜‹๐˜ถ๐˜ฏ๐˜ฌ
19:00 - 21:00 BIKI90 DJTEAM
21:00 - 22:00 JUNGLE MOTO
22:00 - 23:00 VINCE MORGANA
23:00 - 00:00 VIEZE VEDI
00:00 - 01:00 PHENLEAU

๐˜ž๐˜ฐ๐˜ฆ๐˜ต๐˜ด๐˜ต๐˜ฐ๐˜ฌ
19:00 - 21:00 RUBI-K
21:00 - 23:00 WESTEC
23:00 - 01:00 KOM-PLOT
MC ROBBIE S

RGB Silent Disco
Is het al etenstijd? ๐Ÿฝ Onze food line-up is bekend! Ook dit jaar hebben we bekant weer een foodtruck festival in een festival! #inception Waar ga jij je buikje rond …
Dรฉ stage waarbij iedereen samenkomt als รฉรฉn grote familie om alles met de grond gelijk te maken.๐Ÿ™‰๐Ÿ’ฅ Dit is de line-up van de Dedicated Stage op zaterdag 6 juli 2019! …
Opening hours

Festival

  • Vrijdag 5 juli 19.00h - 01.00h
  • Zaterdag 6 juli 13.00h - 01.00h
  • Zondag 7 juli 13.00h - 00.00h

Campsite

  • Vrijdag 5 juli 13.00h
  • Maandag 8 juli 11:00h

until the next adventure

Stay updated